اقساط با چک صیادی طرح جدید (بنفش)

اقساط با چک بنفش: شما می‌توانید کالاهای این فروشگاه را، بدون پیش پرداخت تا سقف مبلغ ۱۵ میلیون تومان ۶ ماهه و یا ۱۲ ماهه با سود حدود ۳ درصد، به صورت اقساطی خریداری کنید. توجه داشته باشید قیمت فروشگاه مبنا قرار می‌گیرد که معمولا بالاتر از فروش ویژه سایت است. به ازای هر ۲ ماه، یک برگ چک لازم است.

مدارک مورد نیاز

  • کپی کارت ملی و شناسنامه
  • پرینت بانکی گردش حساب چک (در صورت نداشتن گردش مناسب در حساب جاری به پرینت یک حساب با گردش مناسب نیاز است.)
  • مدرک احراز سکونت یا شغلی یعنی تنها یکی از موارد زیر

♦ کپی جواز کسب

♦ فیش حقوقی

♦ کپی اجاره نامه یا سند ملک

پس از ارائه ی مدارک، فروشگاه آن را برای شرکت لیزینگ ارسال می‌کند و پس از تایید شرکت، کالا در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، که هزینه ارسال مدارک و لپ‌تاپ با مشتری عزیز است.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02122395110 و یا 02122398288 تماس بگیرید یا در واتسپ یا تلگرام به شماره 09122704254 و یا 09122988936 پیام دهید.

اقساط با حکمت کارت

خرید لپ تاپ اقساطی از طریق حکمت کارت (نیروهای مسلح)!

شما می‌توانید کالاهای این فروشگاه را به صورت آنی، بدون پیش پرداخت از ۱۲ تا ۲۴ ماه با سود حدود ۴ درصد به صورت اقساطی تهیه کنید. توجه داشته باشید قیمت فروشگاه مبنا قرار می‌گیرد که معمولا بالاتر از فروش ویژه سایت است.

مدارک مورد نیاز

  • کپی کارت ملی
  • کپی شناسنامه
  • حکمت کارت و رمز آن

که برای شرکت لیزینگ ارسال می‌شود و پس از کشیده شدن کارت و طی کردن مراحل اداری (حدود ۲ روز کاری)، لپ‌تاپ تحویل مشتری می‌گردد که هزینه ارسال کارت و لپ‌تاپ با مشتری عزیز است.

حکمت کارت چیست؟

شاید شما هم برای خرید لپ تاپ استوک، به دنبال استفاده از شرایط خرید اقساطی هستید. یکی از طرح‌هایی که طی چند سال اخیر برای خرید اقساطی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی فراهم شده، حکمت کارت است. برای خرید لپ تاپ با حکمت کارت، باید واجد شرایط دریافت آن باشید. حکمت کارت، به ایثارگران، تمام افرادی که عضو نیروی مسلح نظامی و انتظامی هستند و همچنین، بازنشستگان این ارگان‌ها، تعلق می‌گیرد. این افراد می‌توانند با در اختیار داشتن حکمت کارت، از تمامی فروشگاه‌هایی که دارای کارت‌های حکمت کارت هستند و همچنین فروشگاه‌های اتکا، خرید‌هایشان را به صورت قسطی و بدون معرفی هیچ ضامنی، انجام دهند. اقساط تعریف شده برای این کارت، حداکثر 24 ماه می‌باشد. نوع و میزان تعرفه‌ای که در زمان خرید لپ تاپ برای حکمت کارت تعریف می‌شود، با توجه به حقوق دریافتی فرد می‌باشد.

Read more