اقساط با چک

خرید لپ تاپ اقساطی از طریق چک صیادی (فقط تهران)

شما می‌توانید کالاهای این فروشگاه را به صورت آنی، با پیش پرداخت ۳۰ درصد از ۲ تا ۸ ماه با سود حدود ۴.۵ درصد به صورت اقساطی تهیه کنید.

مدارک مورد نیاز

  • کپی کارت ملی و شناسنامه
  • کپی اجاره نامه منزل یا سند
  • داشتن کد ثنا
  • یک نفر به عنوان ضامن جهت امضاکردن پشت چک ها همراه کارت ملی و شناسنامه

در ابتدا عکس یک برگه‌ی چک خود + کارت ملی و شناسنامه + سند یا اجاره‌نامه را جهت استعلام در تلگرام به شماره 09122704254 و یا 09122988936 ارسال کنید و بعد از تایید می‌توانید برای خرید به فروشگاه مراجعه کنید.

اقساط با حکمت کارت

خرید لپ تاپ اقساطی از طریق حکمت کارت (نیروهای مسلح)

شما می‌توانید کالاهای این فروشگاه را بدون پیش پرداخت از ۱۲ تا ۲۴ ماه با سود حدود ۳ درصد به صورت اقساطی تهیه کنید. توجه داشته باشید قیمت فروشگاه مبنا قرار می‌گیرد که معمولا بالاتر از فروش ویژه سایت است.

مدارک مورد نیاز

  • کپی کارت ملی
  • کپی شناسنامه
  • حکمت کارت و رمز آن

که برای شرکت لیزینگ ارسال می‌شود و پس از کشیده شدن کارت و طی کردن مراحل اداری (حدود ۵ روز کاری)، لپ‌تاپ تحویل مشتری می‌گردد که هزینه ارسال کارت و لپ‌تاپ با مشتری عزیز است.

حکمت کارت چیست؟

شاید شما هم برای خرید لپ تاپ استوک، به دنبال استفاده از شرایط خرید اقساطی هستید. یکی از طرح‌هایی که طی چند سال اخیر برای خرید اقساطی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی فراهم شده، حکمت کارت است. برای خرید لپ تاپ با حکمت کارت، باید واجد شرایط دریافت آن باشید. حکمت کارت، به ایثارگران، تمام افرادی که عضو نیروی مسلح نظامی و انتظامی هستند و همچنین، بازنشستگان این ارگان‌ها، تعلق می‌گیرد. این افراد می‌توانند با در اختیار داشتن حکمت کارت، از تمامی فروشگاه‌هایی که دارای کارت‌های حکمت کارت هستند و همچنین فروشگاه‌های اتکا، خرید‌هایشان را به صورت قسطی و بدون معرفی هیچ ضامنی، انجام دهند. اقساط تعریف شده برای این کارت، حداکثر 24 ماه می‌باشد. نوع و میزان تعرفه‌ای که در زمان خرید لپ تاپ برای حکمت کارت تعریف می‌شود، با توجه به حقوق دریافتی فرد می‌باشد.

Read more