اقساط با چک

خرید لپ تاپ اقساطی کوتاه مدت با پیش پرداخت ۵۰ درصد

شما می‌توانید کالاهای این فروشگاه را به صورت آنی با پرداخت پیش پرداخت ۵۰ درصد، تنها با یک فقره چک تا ۳ ماه برای باقی مبلغ، به صورت اقساطی و بدون نیاز به طی‌کردن مراحل اداری خریداری کنید. توجه داشته باشید قیمت روی اتیکت کالا مبنای اقساط قرار می‌گیرد. برای مثال شما می‌توانید برای خرید یک لپ تاپ ۱۰ میلیون تومانی، مبلغ ۵/۵ میلیون تومان نقد و ۵/۵ میلیون تومان هم با یک چک ۳ ماهه پرداخت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02122395110 تماس بگیرید یا در واتسپ یا تلگرام به شماره 09122704254 پیام دهید.

اقساط با حکمت کارت

خرید لپ تاپ اقساطی از طریق حکمت کارت(نیروهای مسلح)!

با داشتن حکمت کارت می‌توانید مستقیما به فروشگاه مراجعه کنید و کالای مورد نیاز را انتخاب کرده و از 6 تا 24 ماهه با سود حدود ۲ درصد در ماه، اقساطی خرید کنید. توجه داشته باشید قیمت روی اتیکت کالا مبنای اقساط قرار می‌گیرد.

برای مثال شما می‌توانید برای خرید یک لپ تاپ ۱۰ میلیون تومانی، با پرداخت ماهانه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان ۱۲ ماهه بدون نیاز به پیش پرداخت، به صورت اقساطی خرید کنید.

حکمت کارت چیست؟

یکی از طرح‌هایی که طی چند سال اخیر برای خرید اقساطی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی فراهم شده، حکمت کارت است. حکمت کارت، به ایثارگران، تمام افرادی که عضو نیروی مسلح نظامی و انتظامی هستند و همچنین، بازنشستگان این ارگان‌ها، تعلق می‌گیرد. این افراد می‌توانند با در اختیار داشتن حکمت کارت، از تمامی فروشگاه‌هایی که دارای کارت‌های حکمت کارت هستند و همچنین فروشگاه‌های اتکا، خرید‌هایشان را به صورت قسطی و بدون معرفی هیچ ضامنی، انجام دهند. فروشگاه به‌روز استوک نیز، جزو اولین فروشگاه های فروش لپ تاپ استوک است که دارای دستگاه پز حکمت کارت می‌باشد.
نوع و میزان تعرفه‌ای که در زمان خرید لپ تاپ برای حکمت کارت تعریف می‌شود، با توجه به حقوق دریافتی فرد می‌باشد.

خرید لپ تاپ با حکمت کارت

برای خرید لپ تاپ با حکمت کارت از فروشگاه به روز استوک، می‌توانید با توجه به موجودی حکمت کارت خود، از شرایط خاصی بهره‌مند شوید. با خرید اقساطی لپ تاپ، به ازای هر ماه، تنها حدود ۲ درصد از مبلغ کل وام را به عنوان سود وام، پرداخت خواهید کرد. همچنین، تعداد اقساط قابل پرداخت با استفاده از حکمت کارت، بین 6 الی 24 ماه خواهد بود.

شرایط خرید اقساطی لپ تاپ با حکمت کارت

خرید حضوری لپ تاب با حکمت کارت

با مراجعه به فروشگاه‌ به روز استوک، می‌توانید به صورت حضوری لپ تاپ قسطی با حکمت کارت خریداری کنید. برای خرید حضوری می‌بایست موارد زیر را همراه داشته باشید:

  • اصل کارت ملی
  • اصل حکمت کارت

خرید غیر حضوری لپ تاپ با حکمت کارت

برای خرید غیر حضوری از طریق حکمت کارت در صورتی که ساکن تهران نیستید، نیاز به پست کردن حکمت کارت می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با فروشگاه تماس بگیرید.

اقساط بازنشستگان تامین اجتماعی

خرید لپ تاپ اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان تامین اجتماعی می‌توانند یک‌سوم حقوق دریافتی خود را برای هر قسط پرداخت کنند. برای این کار می توانید کالای مورد نیاز را انتخاب کرده و از 6 تا 24 ماهه با سود حدود ۲ درصد در ماه، اقساطی خرید کنید. توجه داشته باشید قیمت روی اتیکت کالا مبنای اقساط قرار می‌گیرد.

برای مثال شما می‌توانید برای خرید یک لپ تاپ ۱۰ میلیون تومانی، با پرداخت ماهانه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان ۱۲ ماهه بدون نیاز به پیش پرداخت، به صورت اقساطی خرید کنید.

مراحل انجام و مدارک مورد نیاز

۱. لپ تاپ مورد نظر را حضوری و یا آنلاین انتخاب کنید و میزان اقساط را با فروشگاه هماهنگ کنید.

۲. با همراه داشتن حکم، فیش حقوقی و سفته به مبغ ۱۰ درصد بالاتر از مبلغ کل اقساط، به دفتر شرکت لیزینگ واقع در خیابان توحید تهران برای پرکردن فرم مراجعه کنید.

۳. فرم را برای تایید به بانک رفاه ببرید و سپس تحویل شرکت لیزینگ بدهید.

۴. پس از انجام این مراحل می‌توانید لپ تاپ استوک مورد نظر را از فروشگاه تحویل بگیرید.

محصولات اخیر